Kontakta oss

Vi söker ständigt nya samarbetspartners och tror att du kanske är en sådan? I am Home som organisation är 
duktiga på att maximera kundernas affär utan att göra det på den boendes bekostnad - faktiskt tvärtom. 
Vi träffar dig gärna för att se hur din affär kan bli bättre.

Välkommen att höra av dig till I am Home med tankar och ideér. Vi är endast ett samtal eller mail bort.

Henrik Nordlöf

Vice VD och affärschef
henrik@iamhome.se
073-300 25 92

Niclas Ståhlberg

Transaktionschef
niclas@iamhome.se
070-392 34 08

Pauline Andersson

Sourcing Manager
pauline@iamhome.se
070-473 10 31
innovatör

Jens Dahlkild

Affärsutvecklare
jens@iamhome.se
070-954 75 40

Petra Wertheimer

Marknadschef
petra@wearetomorrow.se
072-506 02 22

Ida Nilsson

Marknadskommunikatör
ida@iamhome.se
070-719 21 29